ربات هوشمند نویسنده وردپرس چیست؟

این ربات یک افزونه کاملا ایرانی می باشد و براساس تنظیمات شما، جدیدترین مطالب را از منابع خبری و مجله های علمی برای سایت شما ثبت می کند.

این ربات از چه منابع مطلب استخراج میکند ؟

 • مجله دیجی کالا ( مطالب ناب و ترجمه شده )
 • پرتال خبری و سرگرمی بیتوته
 • باشگاه خبرنگاران جوان
 • خبرگزاری مهر
 • آکا ایران
 • پرتال نیک صالحی
 • و بزودی ….

ویژگی های این افزونه چیست؟

افزونه بودن : تعجب نکنید چون اسکریپت های در بازار وجود دارد که خارج از هسته وردپرس عمل میکند و با تغییرات ورژن های جدید وردپرس هماهنگ نبوده و هیچگونه هماهنگی با قالب سایت ندارند. برای مثال این افزونه تصویر شاخص را براساس تنظیمات قالب سایت ایجاد میکند.

قابلیت دسته بندی : شما میتوانید براساس نیاز خود از هر منبع و هر دسته ای از مطالب منبع را که خواستید دریافت کنید و مطالب دریافتی را در دسته بندی سایت خود بصورت سفارشی ثبت نمایید. برای مثال از سایت مجله دیجی کالا مطالب مربوط به معرفی بازی را دریافت و در دسته “بازی ها” در سایت خود قرار دهید.

قابلیت برچسب گذاری : کلیه مطالب دریافتی ربات داری برچسب هستند که برای سئو و شناسایی بهتر مطالب ثبت میشود.

قابلیت حذف بک لینک ها : شما میتوانید برای هر منبع مشخص نمایید که بک لینک های صفحه حذف شود یا نه.

قابلیت حذف و ویرایش واژه های خاص : برای حذف یا ویرایش واژه ای خاص از مطالب دریافتی ربات کافی است واژه اصلی و جایگزینش را مشخص کنید. این واژه های بدون محدودیت تکرار هستند. این قابلیت دارای دو بخش عمومی و خصوصی میباشد. مثال در کل مطالب دریافتی سایت بیتوته واژه “بیتوته” به “…” تغییر کند.

قابلیت تکمیل فیلد های Yoast SEO : همزمان با ثبت هر مطلب ، فیلد های سئو بصورت کامل ثبت میشوند. این امر در کیفیت و شناسایی بهتر موتورهای جستجو کمک می کند. اگر شما از افزونه دیگری برای Seo استفاده میکنید، پس از خرید افزونه اطلاع دهید تا تغییرات لازم برای شما انجام شود.

قابلیت ایجاد دو سبک پرتال خبری : (انتخاب نوع عملکرد ربات)

 • اگر سایت شما یک سایت خبر خوان است که میخواهید مانند سایت tnews.ir متن اصلی خبر بصورت iFrame نمایش داده شود ، یعنی سایت اصلی در کادر مشخص در سایت شما نمایش داده شود ، نوع عملکرد ربات را “ایفریم” انتخاب نمایید
 • اگر سایت می خواهید خبر ها و مطلبی که ربات شناسایی میکند مانند مطلب های معمولی وردپرس باشد کافی است گزینه“عادی” را انتخاب نمایید . سایت مشابه beytoote.com

قابلیت رعایت حقوق کپی رایت : برای هر منبع میتوانید مشخص کنید چه عبارتی بعنوان کپی رایت منبع ثبت شود . برای مثال مشخص کنید مطالبی که از مجله دیجی کالا دریافت می کنید بصورت “منبع: مجله فروشگاه دیجی کالا” نمایش داده شود. از این قابلیت در متاپست ذخیره شده که استفاده از آن در افزونه آموزش داده شده است.

قابلیت زمانبندی دریافت اطلاعات توسط ربات : ربات بر اساس زمان بندی شما از طریق کرون جاب فعال شده

 • یه توضیح مختصر در باره Cron Jobs: کرون یک سیستم زمانبدی برای انجام عملیات ها می باشد که مختص به سیستم عامل های بر پایه لینوکس است. با استفاده از این سیستم شما می‌توانید دستورات و یا اسکریپت های خود را در زمانبندی های معین بین ثانیه، دقیقه، ساعت، روزانه، هفتگی و یا ماهیانه مورد اجرا قرار دهید و بدون مراجعه دوباره و اتصال به اینترنت، دستورات به طور خودکار بر اساس زمان‌بندی از قبل تعیین شده اجرا می شوند.

قابلیت تعیین وضعیت مطلب : شما میتوانید مشخص کنید مطالب دریافتی هر کدام از منابع بصورت منتشر شده باشد یا بصورت پیش نویس.

سوالاتی که بصورت متداول پرسیده میشود:

 1. آیا استفاده از این ربات منجر به مسدود کردن سایت تویط گوگل نمیشود؟  پاسخ : خیر زیرا این افزونه مشابه سیستم tnews و خبرخوان های دیگر عمل میکند و همین امر برای اطمینانکافی است.
 2. آیا مطالب از rss دریافت میشود ؟ پاسخ : خیر.  این ربات مطالب را از سایت منبع استخراج میکند و نیازی به rss ندارد.
 3. آیا از افزونه های دیگر کمک می گیرد؟ پاسخ : خیر . این افزونه بصورت مستقل عمل میکند.
 4. امکان افزودن سایت های دیگر به این ربات هست ؟ پاسخ : بله . سایت مورد نطر را به ما معرفی کنید تا ربات آن را ایجاد کنیم.
 5. آیا روی هاست های ایرانی جواب میدهد؟ پاسخ : بله . این افزونه روی سرور hostdl و نت افزار که هاست اشتراکی می باشد بصورت کامل و بدون مشکل در حال فعالیت می باشد.

دوستان عزیز، پشتیبانی و فروش از افزونه  فعلا نداریم ، درخواست نفرمایید.

پست الکترونیکی: m.akhondi68@yahoo.com

آدرس 1 : خراسان شمالی . شهرستان گرمه . خیابان شهید با هنر . پلاک 24

کد پستی : 9431835885

تلفن پشتیبانی: 09157673080 (تماس، پیامک، تلگرام)
تلفن ثابت : 05832506065